Uchwyty meblowe

W Emuca oferujemy najlepsze uchwyty do modnych mebli na rynku, z vintage lub nowoczesnym wzornictwem, zdolne do tworzenia unikalnych środowisk w meblach kuchennych, łazience lub każdym innym pomieszczeniu w domu.

Nowoczesne lub vintage

Chcesz zaprojektować niepowtarzalne meble, które odzwierciedlą Twoją osobowość? W tym przypadku wybór drobnych detali, takich jak uchwyty meblowe, pomoże Ci osiągnąć przestrzeń, której szukasz. Skontaktuj się z nami!

Nowoczesne uchwyty

Nowoczesne uchwyty wyróżniają się wszechstronnością, dzięki neutralnemu wyglądowi, który łączy się z innymi stylami, gdzie mogą przyciągać uwagę lub pozostać niezauważone. Są to zazwyczaj wydłużone modele z zaznaczonymi liniami prostymi, które zapewniają niezapomnianą i stylową atmosferę.

Charakteryzują się jednolitymi wzorami, gdzie celem jest podkreślenie nieskazitelnego wyglądu za pomocą jasnych detali i asymetrycznych kształtów. Wyróżniają się one wyraźną preferencją ciemnych wykończeń, kombinacjami dwóch rodzajów uchwytów – jeden model na górze, drugi na dole szafek.

Uchwyty vintage

Uchwyty Vintage są idealnym wyborem do mebli w stylu rustykalnym, klasycznym lub kolonialnym. Charakteryzują się one wiekowym stylem, ale można je łączyć z aktualnymi, nowoczesnymi trendami. Modele w złotym, tytanowym lub czarnym wykończeniu są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają na zaprojektowanie bardziej wyrafinowanych i luksusowych przestrzeni.

Kontrast stworzony pomiędzy uchwytami vintage a frontami szuflad i szafek w kolorze drewna lub czerni jest bardzo elegancki. Dodanie jakiegoś innego elementu z tego samego materiału, takiego jak baterie lub lampy, pomoże stworzyć zrównoważony wystrój z bardzo efektownym punktem centralnym.

Reproducir vídeo

Oferujemy Państwu szeroki wybór uchwytów meblowych:

Formularz kontaktowy